
Themaworkshop Onbestemd verdriet, verlies en gemis – online driedaagse
6 oktober - 8 oktober
Datum en uur
Vrijdag 6 t/m zondag 8 oktober 2023
Op vrijdag 6 oktober ben je welkom vanaf 8.30u. We beginnen stipt om 9u en gaan door tot ongeveer 18u.
De volgende dagen (7 en 8 oktober) werken we van 9u tot ongeveer 18u.
Tussendoor zijn er pauzes en er wordt één uur middagpauze genomen.
Pauzes en maaltijden
Tussendoor zijn er pauzes en er wordt één uur middagpauze genomen.
Het programma is opgebouwd rond een aantal plenaire gedeelten met instructies en demonstraties, afgewisseld met oefensessies in tweetallen.
Plaats
Dit is een online Themaworkshop 'Onbestemd verdriet, verlies en gemis: prenatale imprints oplossen'. Je ontvangt vooraf een link om deel te nemen. We werken met het programma Zoom, dat wijst zichzelf uit.
Workshopmateriaal
Enkele dagen voorafgaand aan de workshop ontvang je het workshopmateriaal en de werkbladen per post. In verband met het opsturen vragen we om ten laatste anderhalve week voor de aanvang van de workshop in te schrijven. Sowieso bezorgen we jou vooraf het workshopmateriaal ook digitaal, zodat je het zelf kunt (laten) printen.
Voorbereiding op de workshop
Om jezelf voor te bereiden op de workshop is het nodig eerst de Kernmodule, de Themaworkshop Familie én de Themaworkshop Communicatie en zelfsabotage bijgewoond te hebben.
De workshop
Je diepste verdriet, verlies en gemis aanpakken leer je in deze driedaagse workshop. Je lost je prenatale imprints op en je haalt alle stress uit de tijd voor je geboorte, waardoor je actuele verlieservaringen gemakkelijker verwerkt. Verstrikkingen die ontstaan zijn in je prille ontwikkeling maak je los, waardoor je vrij wordt en één in jezelf.
Teacher
Marina Riemslagh
Prijs
Deze workshop kost €990 per persoon.
De gezinskorting, jongerenkorting (-25) en sociale korting voor mensen met een laag inkomen bedraagt €495. Kom je hiervoor in aanmerking, dan betaal je €495. Voor meer info over kortingen, klik hier.
Inschrijven